yeniheader-1

 1979 Yılında Adana’da PE-GRANÜR imalatı ile faaliyete geçen ve şirketimizin kurucusu merhum AHMET SADIKLI 1983 yılında Mersin Şubesini açarak 1994 yılına kadar faaliyetine devam etmiştir.1994 Yılında vekaleti oğulları CELAL ve KEMAL SADIKLI kardeşlere devretmiştir.


Kardeşler üretimi geliştirerek AS PLASTİK LTD. ŞTİ.’ni kurarak PE-POŞET imalatına başlamıştır. 2004 Yılında ürün yelpazesini geliştiren AS PLASTİK LTD. ŞTİ. PE-KANGAL BORU imalatı ve damla sulama sistemleri satışına başlamıştır.

2008 Yılında hızlı ve kaliteli üretim yapabilmek amacında yola çıkarak damlama borusunu üretmeye başlayan şirketimiz, değişik çap ve damla aralıklı sulama hortumlarının yanına müşteri taleplerinin doğrultusunda özel üretimede açıktır.

Vizyonumuz

Faaliyet konumuz olan damla sulama sistemleri ve kapsamına giren damlama boru üretimi proje-uygulama-imalatının yapılması ve buna benzer sistemlerin tanıtılması ile ilgili olarak sektörde güvenilir firmalar arasındaki yerimizi sağlamlaştırmaktadır.

Misyonumuz

Yapmış olduğumuz ve yapacağımız bütün işlerimizde güçlenen kadromuz ve ekip ruhumuzla temel felsefemiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Belgelerimiz

Çiftçimize daha iyi ve kaliteli hizmetler verebilmek için; ISO 9001:2000 kalite belgemiz bulunmaktadır. Ziraii Kredilendirme Belgemiz bulunmaktadır. TSE belgemiz onay aşamasındadır.

dsc_3946
dsc_3885.jpg
asplast_iso_k