header
Damla Sulama Teşvikleri

Asplat Türkiye’nin her bölgesinde basınçlı sulama sistemleri, özellikle damla sulama ve mini spring uygulamaları yapan distribütör firmadır. Damla sulama ile ilgili mevcut devlet destekleri arasında sıralanmıştır.

1-%50 hibe desteği: Kurulacak damla sulama tesisi maliyetinin %50 si çiftçi,%50 si de devlet tarafından karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi tarım il-ilçe müdürlüklerinden alınabilir.

2-Ziraat Bankası ve Tarım Kredi kooperatifleri birliği tarafından yürütülen 5 yıl faizsiz kredi desteği: Ziraat Bankası ve Tarım Kredi şubelerinden ayrıntılı bilgi alınabilir. Firmamızın Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri ile sözleşmesi mevcuttur.


3-Ziraat Zankası ve Tarıym Kredi Kooperatifleri tarafından yürütülen yıllık %7 faizli sübvansiyonlu kredi destekleri:

Tarım Kredi ile sözleşmemiz mevcuttur.
1 ve 2 nolu destekler proje ve prosedüre tabi olup kontrollü desteklerdir. Firmamız her iki destek gurubu için projeden montaja ve sonrası için hizmet vermektedir. Uygulamalarımızda, yurtiçi ve uluslararası kalite belgeli standartlara uygun ürünler kullanmaktayız. Asplast olarak, damla sulama sistemleri ile ilgili; Mersin bölge şubemize bağlı; Mersin-Adana-Gaziantep-Kahramanmaraş-Antakya-Osmaniye il ve ilçelerinde, Konya bölge şubemize bağlı olarak; Konya-Karaman-Nigde-Nevşehir-Kayseri-Kırşehir-Yozgat-Ankara-Isparta-Afyon il ve ilçelerinde yeni bayilik taleplerini değerlendiriyoruz. İgilenen, firma ve kişilerin bölge merkezlerimize müracaat etmeleri gerekmektedir.

Türk çiftçisine dünya standartlarynda ürün ve hizmet sağlamaya devam ediyoruz.